Kullanım Koşulları & Gizlilik Sözleşmesi

Koltuk Kapmaca Oyun Kuralları

 1. Bu yarışma İstanbul Kültür Sanat Vakfı adına Über Dijital İletişim Ltd. Şti. tarafından düzenlenmektedir.

 2. Yarışma http://www.koltukkapmaca.com/ adresli web sitesinde gerçekleştirilecek olup; 28.09.2015 tarihinde başlayıp, 25.10.2015 tarihinde sona erecektir.

 3. Kazanan talihliler Filmekimi film davetiyeleri hakkında en az bir gün önceden bilgilendirilecektir.

 4. Kazanılan Filmekimi film davetiyeleri etkinlik gişesinden temin edilecektir.

 5. Bu yarışmaya 18 yaşından küçükler, İKSV, Über çalışanları ve 1.derece yakınları katılamaz. Yarışmaya katılıp kazanmaları halinde Filmekimi film davetiyesi almaya hak kazanamazlar.

 6. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

 7. Bir kullanıcı birden fazla kez yarışmaya katılabilir ancak sadece 1 (Bir) kez Filmekimi film davetiyesi kazanacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen film davetiyesi kazanan kişinin aynı kişi olduğu anlaşılması durumunda İKSV kazanılacak olan Filmekimi film davetiyesini vermeme hakkına sahiptir.

 8. Filmekimi film davetiyesi kazanan kullanıcılara, oturum açtıkları Facebook hesabı veya mail adresi üzerinden ulaşılacaktır. Bu nedenle gerçek bilgilerini paylaşmamış, yanlış, eksik ya da yetersiz bilgi paylaşmış ya da sonuçların açıklanmasından bir gün sonrasına kadar ulaşılamayan kişiler Filmekimi film davetiyesi kazanma hakkını kaybederler.

 9. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan İKSV, Über sorumlu tutulamaz.

 10. Kazanılan Filmekimi film davetiyesi değiştirilemez, devredilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.

 11. İKSV, yarışma boyunca ve sonrasında, sayfada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen katılımcının bütün yarışma verilerini, film davetiyesi hakkını iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

 12. İKSV, Über bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 13. İKSV, Über bu yarışmayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. İKSV, Über organizasyonla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

 14. Bu yarışma Milli Piyango kapsamı dışındadır.

 15. Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu Gizlilik Sözleşmesi (“Gizlilik Sözleşmesi”), İstanbul Kültür Sanat Vakfı (“Kısaca İKSV olarak anılacaktır”) ile Über Dijital İletişim Ltd Şti (“Ajans”) arasında mikro site “http://koltukkapmaca.com/” proje çalışmasında (“Yarışma”) kullanılan kişisel bilgilerin kullanım amacını anlatma ve gizliliğine dair bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İşbu Gizlilik Sözleşmesi kapsamında İKSV veya Ajans tek başına “Taraf”, beraberce “Taraflar” olarak anılacaklardır.

İKSV, kullanıcının sağladığı kişisel bilgilerin kullanım hakkını saklı tutar.

Yarışma kayıt formu aracılığıyla tarafımıza sağlamış olduğunuz kişisel bilgileriniz kanunla yetkili mercilerin talebi haricinde hiçbir şekilde gerçek veya tüzel üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgilerinizin korunması amacıyla gerekli önlemler alınmaktadır. Buna rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bilgilerinizin zarar görmesi ya da üçüncü şahısların eline geçmesi İKSV sorumluluğunda değildir.

İKSV, okuduğunuz bu politika üzerinde kullanıcılarına herhangi bir haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu politikayı kabul eden her kullanıcı bu koşulu da peşinen kabul etmiş sayılır.

İKSV, kurallara aykırı davrandığını, bilerek hatalı kişisel bilgiler beyan ettiğini ve haksız rekabete yol açtığını tespit ettiği kullanıcıları geri çevirme ve diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Yarışmada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler, ürünler, tasarımlar, dosyalar, kataloglar ve listelerin kullanım hakları ilgili kanunlar ve hükümler çerçevesinde ilgili marka/markalara aittir. Kısmen ya da tamamen kopyalanmaları, değiştirilmeleri, yayınlanmaları, herhangi bir şekilde gönderilmeleri, dağıtımları, satılmaları yasaktır.